درباره ما - راد آهن

درباره ما

رادآهن را بیشتر بشناسید...

بیش از 2 دهه سابقه فعالیت در زمینه تامین محصولات آهن

شرکت رضوان فولاد کوروش

شرکت رضوان فولاد کوروش با نام تجاری راد آهن با بیش از 2 دهه سابقه فعالیت در بازار آهن تهران اقدام به تامین محصولات آهنی مورد نیاز مصرف کننده ی گرامی را می نماید . این شرکت با تامین محصولات خود از بزرگ ترین شرکت های فولاد ایران با به روزترین قیمت امکان خرید انواع محصولات همچون تیرآهن ،میلگرد ، ورق ، نبشی ، ناودانی ، مش ، پروفیل ،تیرچه کرومیت و تیرآهن لانه زنبوری را فراهم آورده است . شما خریدار گرامی میتوانی با استعلام قیمت های روزانه که در صفحات هر محصول درج شده و به صورت روزانه آپدیت میشود ،محصولات مورد نیازتان را با بهترین قیمت از مبدا تهران بارگیری و خریداری کنید و یا در صورت تمایل میتوانید به صورت حضوری محصولات خود را خریداری کرده و به تمامی روند کار و بارگیری نظارت کامل را داشته باشید.    

چرا راد آهن ؟!!

رادآهن علاوه بر اینکه محصولات خام مورد نیاز شما را ازصنعت آهن تامین میکند ،این امکان را نیز فراهم کرده تا از خدمات برشکاری ، جوشکاری و….نیز برخوردار شوید.

ما همواره درتلاش هستیم تا خدماتی که پس از خرید آهن در انواع تیرآهن معمولی و لانه زنبوری،ورق وسایر محصولات به آنها نیاز دارید را تامین کنیم تا پروژه های معماری و ساخت و ساز خود را در زمان کوتاهی به اتمام برسانید .

علاوه بر این موارد تولیدات اختصاصی در زمینه تیرچه کرومیت ، تولید مش ، تولید زد و یونولیت سقفی را نیز دارا است .    

کنترل کیفی و بازرسی محصولات توسط کارشناسان